Zweigeltrebe 2019 Barique, suché, Vinařství Starý vrch

Barva vína Červená
Země původu Česká republika
Podoblast Mikulovská

Zweigeltrebe voní po višních, čokoládě, vanilce a objevíte i tóny dubu. Chuť je mohutná, kořenitá s tóny lesního ovoce, višní a chuť doprovází příjemná tříslovina.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
342 Kč
380 Kč
-10 %
Skladem  4
- +

Doplňující informace

Klasifikace Pozdní sběr
Cukr: g/l 0,6 g/l
Alkohol: % obj. 12,5 %
Kyseliny: g/l 5,8 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 12 - 16 °C
Archivace ano
Dekantace ano

Popis vína

Barrique víno Zweigeltrebe, pozdní sběr, potěší oko granátovým tónem. Obsahuje paletu rozmanitých vůní od ovoce až po vanilku, dub nebo čokoládu. V chuti objevíte višeň, kořenité tóny i příjemnou tříslovinu. Nejlépe chutná s paštikami, hovězím masem, zvěřinou, steaky i dezerty. Otevřete si toto víno se svou polovičkou a romantika je zaručena.

O vinařství

Vinařství Starý vrch

Vinařství Starý vrch vzniklo v roce 2014 jako koncept moderního vinařství. Výrobní část vinařství je vybavena nejmodernějšími technologiemi pro zpracování suroviny, řízení procesu kvašení a filtraci hotového vína. Využívání těchto technologií je pak úzce spjato s tradičními postupy pro zpracování a školení vína. Vinařství Starý vrch se zaměřuje na produkci vysoce kvalitních přívlastkových vín tradičních moravských odrůd. Aktuálně hospodaří na 11 hektarech vlastních vinic. Nadšení pro vinařství, moderní technologie a kvalitní surovina jsou jejich základy pro naplnění vize o kvalitním a poctivém moravském víně, které zde vyrábí.