Doprava

Aktuálně nabízíme doručení vína těmito způsoby:

 1. Messenger – nejrychlejší a nejbezpečnější doprava vína. Doporučujeme, pokud potřebujete zásilku v určitém termínu. Pokud máme víno skladem, odesíláme zásilku touto službou do dvou pracovních dnů po obdržení objednávky. Nejpozdější termín dodání do týdne od objednání. Pokud by mělo nastat s dodávkou delší prodlení, budeme vás kontaktovat. Řidič služby Messenger vás bude kontaktovat s termínem doručení, aby s vámi odsouhlasil místo a čas předání.

 2. Osobní odběr - je možný jenom na provozovně:
  LIPERA s.r.o.- VINOZOOM, Podivínská 1470, 691 02 Velké Bílovice a to po – pá, 8.00 – 17.30. Jakmile bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí, budeme vás telefonicky informovat.

  Služba je ZDARMA, platba na odběrném místě je však možná pouze v hotovosti nebo předem při on-line objednávce platební kartou nebo bankovním převodem.


Cena dopravy a možnosti platby:

Messenger

 1. Dobírka, cena 189 Kč – řidič služby Messenger od vás vybere peníze nebo zaplatíte kartou (tj. cena vína + cena dopravy, tak jak je uvedena na rekapitulaci objednávky, kterou dostanete na email. Doklady jsou také uvnitř zásilky.
  Při objednávce prosím zvolte způsob platby:
  a.) platba kartou kurýrovi
  b.) platba hotově kurýrovi
 2. Bankovní převod, cena 159 Kč – po dokončení objednávky na eshopu s výběrem platby bankovním převodem Vám obratem na email zasíláme rekapitulaci. Zde je uveden bankovní účet na který je nutno zaslat platbu a také variabilní symbol. (VS je jen číslo objednávky, bez písmen). Po připsání platby na náš účet následně zboží zasíláme (v pracovních dnech).
 3. Platební karta, cena 159 Kč - při on-line objednávce na našem e-shopu se vám po volbě této platby otevře platební terminál, kde provedete platbu. POZOR, tato možnost neznamená, že byste mohli platit kartou při převzetí zboží u Messengera nebo na odběrném místě! 

Doprava ZDARMA při nákupu nad 1 990 Kč s DPH - Pokud dosáhne Vaše objednávka částku na 1 990 Kč máte nárok na dopravu zdarma. POZOR, kromě volby dopravy Messenger s dobírkou, zde je poplatek 30 Kč pro obě varianty (platba hotově/kartou kurýrovi).

Objednávky vyřizujeme: Jsme tady pro vás pondělí až pátek od 8:00 do 16:00 (kromě svátků).

 • Pokud objednávka dorazí po 16 hodině (např. večer), vyřizujeme následující pracovní den.
 • Pokud objednávka je provedena během víkendu (i prodlouženého), vyřizujeme následující pracovní den.


5 nejčastějších důvodů, proč nejde zaplatit na internetu, více informací zde.