Vinařství roku 2022 Vinné sklepy Kutná Hora
Doprava zdarma Balíček

Vinařství roku 2022 Vinné sklepy Kutná Hora

Představujeme Vám finalistu Vinařství roku 2022. Rodinné vinařství založil v roce 2002 pan Stanislav Rudolfský. V roce 2005 převzal řízení společnosti jeho syn Lukáš, který ji řídí dodnes. Společnými silami se pustili do obnovování zašlé slávy pěstování révy vinné na Kutnohorsku, jehož tradice sahá do 12. století.Momentálně hospodaří na 80 hektarech půdy, z nichž vinice tvoří více než 40 hektarů. Jsou druhým největším vinařstvím v Čechách. Jejich vinice se nacházejí na tratích U Všech svatých, Pod Barborou, Nad Kapličkou a U Borku. Zbylou půdu tvoří pastviny pro ovce, sady a pole. Jejich cílem je tvořit soběstačný statek s ekologickými produkty v nejvyšší kvalitě.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
2 385 Kč
Skladem
- +

Popis vína

Připravili jsme pro Vás degustační balíček složený se 6 lahví, tak aby si ze široké nabídky znamenitých vín mohl každý vybrat něco pro sebe.

obsahuje:
Jakubské 2021, suché, Vinné sklepy Kutná Hora
Ryzlink rýnský 2018, suché, Vinné sklepy Kutná Hora
Rulandské šedé 2022, Karlův punk, nefiltrované, Vinné sklepy Kutná Hora
Rulandské šedé 2021, Vinné sklepy Kutná Hora
Svatovavřinecké 2018, Vinné sklepy Kutná Hora
Tramín Kořenný 2021, Vinné sklepy Kutná Hora

O vinařství

Vinné sklepy Kutná Hora

Rodinné vinařství založil v roce 2002 pan Stanislav Rudolfský. V roce 2005 převzal řízení společnosti jeho syn Lukáš, který ji řídí dodnes. Společnými silami se pustili do obnovování zašlé slávy pěstování révy vinné na Kutnohorsku, jehož tradice sahá do 12. století.Momentálně hospodaří na 80 hektarech půdy, z nichž vinice tvoří více než 40 hektarů. Jsou druhým největším vinařstvím v Čechách. Jejich vinice se nacházejí na tratích U Všech svatých, Pod Barborou, Nad Kapličkou a U Borku. Zbylou půdu tvoří pastviny pro ovce, sady a pole. Jejich cílem je tvořit soběstačný statek s ekologickými produkty v nejvyšší kvalitě.