Sylvánské zelené 2017, suché, VINAŘSTVÍ RAUŠ

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Podoblast Mikulovská

Jemně aromatické Sylvánské zelené, doprovází tón zeleného jablka, lipového květu a vanilky. V chuti je středně plné, harmonické lehce minerální s nádechem medu a ovoce.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
185 Kč
205 Kč
-10 %
Vyprodáno
- +

Doplňující informace

Klasifikace Pozdní sběr
Cukr: g/l 7,5 g/l
Alkohol: % obj. 12,0 %
Kyseliny: g/l 7,2 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka skleněná
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ano
Dekantace ne

Popis vína

Víno Sylvánské zelené, pozdní sběr, vás oslní svou příjemnou jemně aromatickou vůní zeleného jablka, lipového květu, vanilky a smetany. Barvu má zlatožlutou. V lehce minerální, harmonické, středně plné chuti dominuje ovocná i medová chuť. Perfektně se hodí k těstovinám, ovčímu sýru, drůbežímu masu i ke studené kuchyni. Jste milovníkem bílého vína ? Tuto láhev rozhodně oceníte

O vinařství

Vinařství Rauš

Vinařství Rauš je moravským rodinným vinařstvím, rozkvétajícím díky péči sklepmistra a sommeliera Miroslava Rauše, sommelierky Milady Tomečkové a Miroslava Rauše ml. Vinařství se vyznačuje výrobou přívlastkových vín a to především vysoce kvalitních bílých vín. Vína získávají svou jedinečnou chuť díky vlivu místního mikroklima Pálavy. Hrozny sklízí z vinic katastrálního území vinařských obcí Sedlec a Úvaly. Vinařství Rauš si díky svému širokému sortimentu a kvalitě vín získalo dobré jméno a oblíbenost mezi milovníky vín.