Svatovavřinecké 2019, suché, Vinařství Plešingr
Poslední láhev

Svatovavřinecké 2019, suché, Vinařství Plešingr

Barva vína Červená
Země původu Česká republika
Podoblast Slovácká

Svatovavřinecké si vás na začátku získá ovocným tónem, ale především rozmanitou škálou vůně po hořké čokoláde, koření, vanilce a kouřovým nádechem. V středně plné chuti sladkého koření a ovoce cítíte jemnou tříslovinou s dlouhou dochutí.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
194 Kč
215 Kč
-10 %
Vyprodáno
- +

Doplňující informace

Klasifikace Kabinetní
Cukr: g/l 0,5 g/l
Alkohol: % obj. 11,0 %
Kyseliny: g/l 4,8 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 6 - 8 °C
Archivace ano
Dekantace ne

Popis vína

Svatovavřinecké, kabinetní víno, tmavě červené barvy, vás oslní svou ovocnou vůní, ale i vůní po vanilce, hořké čokoládě. V chuti dominují lesní plody, dlouhá dochuť a jemná tříslovinka. Perfektně se hodí k hovězímu masu, italské kuchyni i k paštikám. Jste milovníkem červeného vína a lesních plodů? Tuto láhev rozhodně oceníte.

O vinařství

Vinařství Plešingr

Vinařství založili v roce 1999 bratři Michal a Patrik. Navázali tak na více než čtyřicetiletou zkušenost otce. Skloubili moderní techniku s tradiční technologií. V obci Dubňany probíhá zpracování hroznů a první školení vína. Další provozovna s archivním sklepem se nachází ve Velkých Pavlovicích, zde také leží i vlastní vinice v trati Stará hora. Vína odrůd Rulandské modré a nově vysazené Rulandské šedé jsou vlajkovou lodí vinařství.