Sekt cuvée Barborka, Rodinné vinařství Kadrnka

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Podoblast Mikulovská
Odrůda Cuvée

Sekt cuvée Barborka má aromatickou vůni s rozmanitými tóny. Cítíte zelené jablko, smetanu nebo chlebovou kůrku. Chuť je ovocná, středně plná, harmonická, s dlouhou dochutí a s tónem pražených oříšků.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
490 Kč
Skladem  > 6
- +

Doplňující informace

Klasifikace Zemské víno
Cukr: g/l 4,0 g/l
Alkohol: % obj. 12,5 %
Kyseliny: g/l 7,8 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 4 - 8 °C
Archivace ne
Dekantace ne

Popis vína

Sekt Barborka, šumivé, zemské víno zlatožluté barvy vás okouzlí vůní zeleného jablka a chutí pražených oříšků. Nejlépe chutná s těstovinami, mořskými plody, rybymi, italskou nebo asijskou kuchyní. Ochutnejte a rádi se k němu budete vracet.

O vinařství

Kadrnka rodinné vinařství

Rodinné vinařství se nachází ve vinařské obci Březí u Mikulova v blízkosti Pavlovských a Dunajovských vrchů. Jsou  již čtvrtá generace, která ve vinařství pokračuje. V současné době obhospodařuje 11 ha vinic v Mikulovské vinařské podoblasti na úbočí Dunajovských kopců, jednom z nejteplejších míst u nás. V Březí se jedná se o viniční tratě Liščí vrch a Ořechová hora, v Dobrém Poli trať Staré a v Mikulově trať Za Turoldem. Všechny jejich vinice jsou v duchu integrované produkce, májí kolem 5.500 keřů na jedem hektar a produkce je jedna láhev vína z révového keře.