Ryzlink rýnský NO. l l 2021, suché, Bartonik - rodinnévinařství

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Podoblast Slovácká

Ryzlink rýnský si vás získá příjemnou, lehce minerální vůní, a také objevíte petrolejové a medové tóny. Chuť je plná, bohatá, mohutná, lehce minerální s bylinnými a medovými tóny.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
180 Kč
Skladem  6
- +

Doplňující informace

Klasifikace Zemské víno
Cukr: g/l 0,8 g/l
Alkohol: % obj. 13,0 %
Kyseliny: g/l 7,8 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka
Servírovací teplota 6 - 8 °C
Archivace ano
Dekantace ne

Popis vína

Ryzlink rýnský, zemské víno se zlatožlutým odleskem, potěší příjemnou, lehce minerální vůní. V chuti objevíte bylinné i medové, lehce minerální tóny. Doporučujeme podávat k tvrdým sýrům, drůbežímu masu, grilované zelenině, mořským plodům, rybám. K čemu si tuto láhev otevřete vy?

O vinařství

Bartonik - rodinné vinařství

Bartonik - rodinné vinařství vychází z dlouholeté rodové tradice prezentující typické rodinné slovácké vinařství orientované zejména na produkci malosériových šarží vín při dosažení maximální kvality. Veškerá výroba vína je realizovaná s maximální pečlivostí a poctivostí na moderních technologických provozech. V současné době činí celková výměra obhospodařovaných ploch vinic cca 15 ha. Tyto vinice se nacházejí na nejlepších polohách viničních tratí Stará hora v Moravské Nové Vsi, Kněžské v Mikulčicích, Nové vinohrady ve Tvrdonicích, Na strání a Kratiny v Lužicích.