Ryzlink rýnský 2019, suché, VINAŘSTVÍ RAUŠ

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Podoblast Mikulovská

Tento Ryzlink rýnský vás okouzlí svěží vůní s tóny čaje, lipového květu, limety a kopřivy. V chuti vás nadchne jeho svěží, harmonický bylinný tón s osvěžující květinovou vůní.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
203 Kč
225 Kč
-10 %
Skladem  > 6
- +

Doplňující informace

Klasifikace Pozdní sběr
Cukr: g/l 4,9 g/l
Alkohol: % obj. 13,5 %
Kyseliny: g/l 6,6 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Šroubový uzávěr
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ano
Dekantace ne

Popis vína

Ryzlink rýnský s přívlastkem pozdní sběr má citrónový tón barvy. Víno s příjemnou svěží vůní čaje, kopřivy a lipového květu. Harmonickou osvěžující chuť doprovází květinové a bylinné tóny. Snoubit jej doporučujeme s těstovinami, chřestem, předkrmy lze jej podávat i ke studené kuchyni. K jaké příležitosti si tuto lahvinku dopřejete vy?

O vinařství

Vinařství Rauš

Vinařství Rauš je moravským rodinným vinařstvím, rozkvétajícím díky péči sklepmistra a sommeliera Miroslava Rauše, sommelierky Milady Tomečkové a Miroslava Rauše ml. Vinařství se vyznačuje výrobou přívlastkových vín a to především vysoce kvalitních bílých vín. Vína získávají svou jedinečnou chuť díky vlivu místního mikroklima Pálavy. Hrozny sklízí z vinic katastrálního území vinařských obcí Sedlec a Úvaly. Vinařství Rauš si díky svému širokému sortimentu a kvalitě vín získalo dobré jméno a oblíbenost mezi milovníky vín.