Ryzlink rýnský 2019, polosuché, Vinařství LAHOFER

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Podoblast Znojemská

V příjemné, intenzivní, minerální vůni můžete ucítit meruňku, peckové ovoce, lipový květ a tóny petroleje. V plné harmonické, aromatické, šťavnaté a vyrovnané chuti najdete minerální stopu s tóny po meruňce, kterou doprovází příjemná kyselinka.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
236 Kč
262 Kč
-10 %
Skladem  > 6
- +

Doplňující informace

Klasifikace VOC
Cukr: g/l 11,2 g/l
Alkohol: % obj. 12,5 %
Kyseliny: g/l 6,9 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Šroubový uzávěr
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ano
Dekantace ne

Popis vína

Ryzlink rýnský, VOC s barvou žlutého melounu vás omámí vůní lipového květu a chutí po ovoci. Víno je skvělým společníkem předkrmů, paštik, zrajících sýrů, studené kuchyně, krémových polévek, chřestu a steaků. A k čemu si toto víno otevřete vy?

O vinařství

Vinařství Lahofer

Představujeme Vám finalistu Vinařství roku 2021. Vinařství LAHOFER je v současnosti jedním z největších pěstitelů vinné révy v České republice. Obhospodařuje přes 430ha vinic výhradně ve Znojemské vinařské podoblasti včetně vyhlášených tratí . Vinařství LAHOFER se opírá o silnou vinařskou tradici na Znojemsku, rozvíjenou pomocí nejmodernějších vinařských postupů a technologií. LAHOFER vyrábí veškerá vína všech hlavních středoevropských odrůd výhradně z hroznů z vlastních vinic (s výjimkou speciální řady francouzských vín), část produkce hroznů navíc prodává ostatním výrobcům vína.