Rulandské šedé 2019 Barique, suché, Vinařství Starý vrch

Rulandské šedé vás dostane příjemnou ovocnou vůní s tóny hrušky, vanilky, hřebíčku a dubu. V chuti je víno plné, bohaté, kořenité s tónem pražených oříšků.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
342 Kč
380 Kč
-10 %
Skladem  6
- +

Doplňující informace

Klasifikace Pozdní sběr
Cukr: g/l 2,6 g/l
Alkohol: % obj. 13,0 %
Kyseliny: g/l 6,0 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ano
Dekantace ne

Popis vína

Rulandské šedé, pozdní sběr má měděnou barvu, ve vůni najdete tóny hrušky i dubu nebo hřebíčku a v chuti velí kořenité tońy. Doporučujeme ho podávat k dezertům, drůbežímu masu, zrajícím sýrům a výborně se hodí také ke steakům. A k čemu si ho dáte vy?

O vinařství

Vinařství Starý vrch

Vinařství Starý vrch vzniklo v roce 2014 jako koncept moderního vinařství. Výrobní část vinařství je vybavena nejmodernějšími technologiemi pro zpracování suroviny, řízení procesu kvašení a filtraci hotového vína. Využívání těchto technologií je pak úzce spjato s tradičními postupy pro zpracování a školení vína. Vinařství Starý vrch se zaměřuje na produkci vysoce kvalitních přívlastkových vín tradičních moravských odrůd. Aktuálně hospodaří na 11 hektarech vlastních vinic. Nadšení pro vinařství, moderní technologie a kvalitní surovina jsou jejich základy pro naplnění vize o kvalitním a poctivém moravském víně, které zde vyrábí.