Perus de Luxe 2017, suché, Víno Sýkora

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Odrůda Cuvée

Perus de luxe je Cuvée z odrůd Pinotu. Příjemně překvapí jemnými ovocnými tóny. V bohaté, harmonické, jemné chuti najdete ovoce.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
331 Kč
368 Kč
-10 %
Skladem  > 6
- +

Doplňující informace

Klasifikace Zemské víno
Alkohol: % obj. 12,0 %
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ne
Dekantace ne

Popis vína

Perus de luxe je zemské víno se zlatým odstínem barvy, vůní a chutí po ovoci. Víno doporučujeme podávat k předkrmům, drůbežímu masu a k rybám. Je je a jen na vás k čemu si toto víno dáte vy.

O vinařství

Víno Sýkora

Víno Sýkora zabývající se vinohradnictvím, vinařstvím a obchodem s vínem, která vznikla na podzim roku 2001 a navázala tak na čtyři generace vinařících předků. Hospodaří ve Velkopavlovické vinařské podoblasti přibližně na 55 ha vinic, které jsou rozloženy v různých výměrách a tratích čejkovického a velkobílovického katastru, v duchu integrované produkce. Aby si byli jisti, že Vám nabídnou jen to nejlepší, kladou vysoký důraz na kvalitu vstupní suroviny. Promyšlenými sezónními prácemi jako je; zimní řez, důsledně a opakovaně prováděné tzv. "zelené práce" a u některých odrůd redukce půlením hroznů (Cabernet cortis, Rulandské modré...), dosahují vysoké kvality hroznů, které jsou přívlastkové kvality.