Pálava 2021, polosladké, Vinařství Ostrovec

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Podoblast Mikulovská
Odrůda Pálava

Tato Pálava má příjemný nádech s tóny exotického ovoce a růže. Svěží aromatická, kořenitá a medová chuť zanechává dlouhou dochuť.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
172 Kč
Vyprodáno
- +

Doplňující informace

Klasifikace Pozdní sběr
Alkohol: % obj. 11,5 %
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ne
Dekantace ano

Popis vína

Pálavu, pozdní sběr, si oblíbíte díky vůni exotického ovoce. V každém doušku tohoto vína zlatožluté barvy si pak vychtnáte svěží chuť. Nalejte si toto víno k paštikám, ovocným salátům nebo k drůbežímu masu a nebudete litovat.

O vinařství

Vinařství Ostrovec

Vinařství Ostrovec sídlí v srdci moravského vinařství ve Velkých Pavlovicích. Na malém vršku Ostrovec se pyšní krásným historickým archivním sklepem, kde jsou uloženy poklady v lahvích od roku 1976. Na malebných svazích Velkých Pavlovic se také rozprostírají vinice, z jejichž hroznů na Ostrovci vyrábí ta nejlepší vína určená pro gastromii. Jakostní vína plní do lahví s moderním šroubovým uzávěrem, pozdní sběr zrají pod korky. Vinařství patří rodině Kurkových. Hlavní důraz je kladen na pěstování vinné révy a na velmi šetrné zpracování. To nejleší z jejich vinic, to nejlepší víno vyrábí pro ty, kteří toto víno ocení. Pro ty. kteří si toto víno zaslouží ...