Pálava 2019, polosladké, Vinařství Starý vrch
Poslední láhev

Pálava 2019, polosladké, Vinařství Starý vrch

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Odrůda Pálava

Pálava v její aromatické, ovocné vůni najdete exotické ovoce. V plné chuti najdete mohutné tóny exotického ovoce, medu, které doprovází příjemná kyselinka.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
260 Kč
Skladem  1
- +

Doplňující informace

Cukr: g/l 18,3 g/l
Alkohol: % obj. 13,0 %
Kyseliny: g/l 6,0 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ne
Dekantace ne

Popis vína

Pálava, výběr z hroznů má zlatou barvu, oceníte také vůni exotického ovoce a chuť po medu.Víno je sklvělým společníkem k paštikám, plísňovým sýrům, ovocným salátům a k dezertům.Vyzkoušejte i vy, nebudete litovat.

O vinařství

Vinařství Starý vrch

Vinařství Starý vrch vzniklo v roce 2014 jako koncept moderního vinařství. Výrobní část vinařství je vybavena nejmodernějšími technologiemi pro zpracování suroviny, řízení procesu kvašení a filtraci hotového vína. Využívání těchto technologií je pak úzce spjato s tradičními postupy pro zpracování a školení vína. Vinařství Starý vrch se zaměřuje na produkci vysoce kvalitních přívlastkových vín tradičních moravských odrůd. Aktuálně hospodaří na 11 hektarech vlastních vinic. Nadšení pro vinařství, moderní technologie a kvalitní surovina jsou jejich základy pro naplnění vize o kvalitním a poctivém moravském víně, které zde vyrábí.