Nové Vinařství
Balíček

Nové Vinařství

Země původu Česká republika

Představujeme Vám finalistu Vinařství roku 2021. Vinařství bylo založeno v roce 2005 a hospodaří na více jak 100 ha viníc V Mikulovské podoblasti. Základem kvality vín, je práce s vinnou révou ve vinici. K tomu využívájí šikovnosti lidských rukou a také nejmodernější techniky. Charakter těmto vínům dodává terroir vinice, odkud pochází. Vína sbírají pravidelně ocenění na domácích i prestižních zahraničních soutěžích.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
1 834 Kč
Skladem
- +

Doplňující informace

Objem 0,75 l

Popis vína

Připravili jsme pro Vás degustační balíček složený se 6 lahví, tak aby si ze šíroké nabídky znamenitých vín mohl každý vybrat něco pro sebe. Foto ilustrační.
Obsahuje:
Frankovka 2018, suché, Nové Vinařství
Pinot Gris 2018, suché, Nové Vinařství
Pinot Noir 2018, suché, Nové Vinařství
Rulandské bílé 2016, polosladké, Nové Vinařství
Ryzlink rýnský 2019, suché, Nové Vinařství
Veltlínské zelené 2016, suché, Nové Vinařství

O vinařství

Nové Vinařství

Představujeme Vám finalistu Vinařství roku 2021. Vinařství bylo založeno v roce 2005 a hospodaří na více jak 100 ha viníc v Mikulovské podoblasti. Základem kvality vín, je práce s vinnou révou ve vinici. K tomu využívájí šikovnosti lidských rukou a také nejmodernější techniky. Charakter těmto vínům dodává terroir vinice, odkud pochází. Vína sbírají pravidelně ocenění na domácích i prestižních zahraničních soutěžích. Připravili jsme pro Vás degustační balíček složený se 6 lahví, tak aby si ze šíroké nabídky znamenitých vín mohl každý vybrat něco pro sebe.