Müller Thurgau Frizzante 2021, polosladké, Vinařství Jiří Hrnčíř

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Podoblast Mikulovská

Müller Thurgau Frizzante vás osvěží květinovou, svěží, intenzivní a jemně aromatickou vůní lipového květu. V chuti se snoubí s vůní. Navazují květinové osvěžující, svěží, aromatické tóny.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
178 Kč
Skladem  5
- +

Doplňující informace

Klasifikace Zemské víno
Cukr: g/l 18,6 g/l
Alkohol: % obj. 12,0 %
Kyseliny: g/l 6,0 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Šroubový uzávěr
Servírovací teplota 4 - 8 °C
Archivace ne
Dekantace ne

Popis vína

Müller Thurgau Frizzante vás okouzlí svou zlatožlutou barvou, svěží a aromatickou vůní, kterou doprovazí květinová chuť. Tuto láhev doporučujeme podávat spolu s předkrmy, zeleninovými saláty a nebo k italské kuchyni. Neváhejte, objednejte.

O vinařství

Vinařství Jiří Hrnčíř

Vinařství Jiřího Hrnčíře sídlí v jedné z významných vinařských obcí Dolní Dunajovice, která leží na dohled od Pálavských kopců. Zpracovává hrozny z tří hektarů vlastních vinic, na nichž se řídí zásadami integrované produkce jako omezení chemické ochrany, redukce násady hroznů, kvalitní zelené práce, ruční sběr. Jedinečné podmínky této oblasti a takto vypěstovaná surovina jim umožňuje vyrábět špičková moravská vína, jež jsou oceňována na mnoha soutěžích u nás i v zahraničí. Celková roční produkce činí kolem 20 000 lahví. Filozofie vinařství je výroba vysoce kvalitních odrůdových vín u nichž je důležitá kvalita, nikoli kvantita.