Müller Thurgau 2020, polosladké, Perk víno

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Podoblast Znojemská

Müller Thurgau oceníte díky kořenité vůni s tónem kopřiv, grepu, černého rybízu. Navazuje středně plná dlouhá dochuť bezu s pikantní kyselinkou.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
178 Kč
Skladem  4
- +

Doplňující informace

Klasifikace Zemské víno
Cukr: g/l 22,5 g/l
Alkohol: % obj. 11,0 %
Kyseliny: g/l 6,0 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Šroubový uzávěr
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ano
Dekantace ano

Popis vína

Müller Thurgau oceníte díky kořenité vůni s tónem kopřiv, grepu, černého rybízu. Navazuje středně plná dlouhá dochuť bezu s pikantní kyselinkou. Müller Thurgau, zemské víno, vás oslní svou příjemnou ovocnou vůní meruněk, muškátu a zlatožlutou barvou. V plné, svěží chuti dominuje ovocný a muškátový tón s dlouhou dochutí. Perfektně se hodí k ovocným salátům a dezertům. Jste milovníkem bílého vína? Tuto láhev rozhodně oceníte.

O vinařství

Perk víno

Vinice Agrodružstva Miroslav se rozprostírají na viničních tratích Weinperky a U Vinohradu. Odrůdová skladba je doplňována o typické odrůdy vhodné do Znojemské vinařské oblasti. Portfolio výsledných produktů momentálně představují moravská zemská vína. Agrodružstvo zpracovává část produkce ve vlastním sklepě a zbylá produkce je prodávána převážně stálým partnerům. Celoroční úsilí a úrodu zhodnocujeme v našich vínech pod značkou PERK.