Merlot 2020, suché, Bartonik - rodinné vinařství

Barva vína Červená
Země původu Česká republika
Podoblast Slovácká
Odrůda Merlot

Merlot se může pochlubit příjemnými i čokoládovými tóny dubu, lesního ovoce, černého rybízu a ostružiny. Ve středně plné, harmonické, vyrovnané a bohaté chuti se můžete těšit na lesní ovoce.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
180 Kč
Skladem  1
- +

Doplňující informace

Klasifikace Zemské víno
Cukr: g/l 0,1 g/l
Alkohol: % obj. 13,0 %
Kyseliny: g/l 5,4 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 6 - 8 °C
Archivace ano
Dekantace ano

Popis vína

Merlot, zemské víno, s barvou červeného rybízu je odrůdového charakteru s dubovou vůní. Chuť je středně plná. Víno je skvělým doplňkem k paštikám, zrajícím sýrům, hovězímu masu nebo steakům. Přesvědčte se na vlastní chuťové buňky a rozhodně nebudete zklamaní.

O vinařství

Bartonik - rodinné vinařství

Bartonik - rodinné vinařství vychází z dlouholeté rodové tradice prezentující typické rodinné slovácké vinařství orientované zejména na produkci malosériových šarží vín při dosažení maximální kvality. Veškerá výroba vína je realizovaná s maximální pečlivostí a poctivostí na moderních technologických provozech. V současné době činí celková výměra obhospodařovaných ploch vinic cca 15 ha. Tyto vinice se nacházejí na nejlepších polohách viničních tratí Stará hora v Moravské Nové Vsi, Kněžské v Mikulčicích, Nové vinohrady ve Tvrdonicích, Na strání a Kratiny v Lužicích.