III. Generace Pinot & Cab 2019, suché, ELWINE Velké Bílovice

Barva vína Červená
Země původu Česká republika
Odrůda Cuvée

Cuvée z odrůd Cabernet Cortis a Pinot noir zaujme svou příjemnou, výraznou vůní ostružiny, peckového ovoce a také čokolády v chuti je mohutné, extraktivní s tóny ostružiny a komplexní tříslovinou.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
733 Kč
Skladem  > 6
- +

Doplňující informace

Cukr: g/l 0,4 g/l
Alkohol: % obj. 14,0 %
Kyseliny: g/l 4,8 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ano
Dekantace ano

Popis vína

Cuvée výběr z hroznů, tmavě červené barvy s příjemnou ovocnou vůní a mohutnou chutí. Doporučujeme podávat ke zrajícím sýrům, kozím sýrům, zvěřině a steakům. K jaké příležitosti si tuto lahvinku dopřejete vy?

O vinařství

Elwine Velké Bílovice

Rodinné vinařství ELWINE Velké Bílovice s.r.o. navazuje na vinařskou tradici otce a dědečka, kteří zde žili, pracovali, obhospodařovali vinohrady a vyráběli výborná vína. Kvalitu vína zaručují hrozny z vlastních vinic. Pěstují 6 bílých a 2 červené odrůdy. Především červená vína získávají ocenění na významných celorepublikových soutěžích. Budoucí rozvoj vidí v ekologickém pěstování révy. Proto v roce 2017 vysadili 2 ha vinic z nových odrůd, vyšlechtěných se zvýšenou odolností proti chorobám jako například Sauvignier Gris. Chceme dělat elegantní vína vysoké kvality, která potěší smysly a uvolní bariéry mezi lidmi. Největším uznáním jejich práce nejsou ceny ze soutěží, ale zájem a pochvala od zákazníků.