Helios 2019, suché, VINAŘSTVÍ RAUŠ

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Podoblast Mikulovská
Odrůda Helios

Helios si vás získá díky svěží ovocné vůni s tóny hrušky, broskve a exotického ovoce. Vůně se promíta do chutě, kterou doplňuje šťavnatá, aromatická chuť s dlouhou dochutí medu a exotického ovoce.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
170 Kč
200 Kč
-15 %
Skladem  > 6
- +

Doplňující informace

Klasifikace Pozdní sběr
Cukr: g/l 4,2 g/l
Alkohol: % obj. 12,5 %
Kyseliny: g/l 6,7 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Šroubový uzávěr
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ano
Dekantace ne

Popis vína

Víno zelenkavé barvy Helios, pozdní sběr, vás potěší svěží vůně hrušky, broskve a exotického ovoce. V plné, aromatické chuti se objevují tóny exotického ovoce a medu. Můžete pít k předkrmům, tvrdým sýrům, zeleninovým salátům, vepřovému masu i italské kuchyni. Ochutnejte a přesvědčíte se sami o jeho skvělé chuti.

O vinařství

Vinařství Rauš

Vinařství Rauš je moravským rodinným vinařstvím, rozkvétajícím díky péči sklepmistra a sommeliera Miroslava Rauše, sommelierky Milady Tomečkové a Miroslava Rauše ml. Vinařství se vyznačuje výrobou přívlastkových vín a to především vysoce kvalitních bílých vín. Vína získávají svou jedinečnou chuť díky vlivu místního mikroklima Pálavy. Hrozny sklízí z vinic katastrálního území vinařských obcí Sedlec a Úvaly. Vinařství Rauš si díky svému širokému sortimentu a kvalitě vín získalo dobré jméno a oblíbenost mezi milovníky vín.