Frizzanté rosé 2021, polosladké, Víno Sýkora

Barva vína Růžová
Země původu Česká republika
Odrůda Cuvée

V ovocné vůni ucítíte maliny, jahody a svěží, intenzivní tóny. V plné, jemné, chuti jsou ovocné tóny doprovázené květinovými tóny.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
169 Kč
Skladem  3
- +

Doplňující informace

Klasifikace Zemské víno
Cukr: g/l 30,0 g/l
Alkohol: % obj. 10,0 %
Kyseliny: g/l 8,5 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Šroubový uzávěr
Servírovací teplota 4 - 8 °C
Archivace ne
Dekantace ne

Popis vína

Frizzante rosé, zemské víno s jahodovým odstínem barvy, zaujme svěží vůní ovoce na kterou navazuje ovocná chuť. Víno skvěle splyne s ovocnými i zeleninovými saláty, drůbežím masem, italskou kuchyní a s dezerty. A k čemu si toto víno otevřete vy?

O vinařství

Víno Sýkora

Víno Sýkora zabývající se vinohradnictvím, vinařstvím a obchodem s vínem, která vznikla na podzim roku 2001 a navázala tak na čtyři generace vinařících předků. Hospodaří ve Velkopavlovické vinařské podoblasti přibližně na 55 ha vinic, které jsou rozloženy v různých výměrách a tratích čejkovického a velkobílovického katastru, v duchu integrované produkce. Aby si byli jisti, že Vám nabídnou jen to nejlepší, kladou vysoký důraz na kvalitu vstupní suroviny. Promyšlenými sezónními prácemi jako je; zimní řez, důsledně a opakovaně prováděné tzv. "zelené práce" a u některých odrůd redukce půlením hroznů (Cabernet cortis, Rulandské modré...), dosahují vysoké kvality hroznů, které jsou přívlastkové kvality.