Frankovka rosé 2021, polosladké, Víno Sýkora

Barva vína Růžová
Země původu Česká republika
Odrůda Frankovka

Frankovka rosé je víno s vůní třešní, lesního ovoce a jemně aromatickými tóny. V jemné, osvěžující chuti najdete lesní ovoce a višně.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
159 Kč
Skladem  > 6
- +

Doplňující informace

Klasifikace Zemské víno
Cukr: g/l 23,0 g/l
Alkohol: % obj. 12,5 %
Kyseliny: g/l 7,0 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Šroubový uzávěr
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ne
Dekantace ne

Popis vína

Frankovka rosé, zemské víno růžové barvy dostane degustátora svou vůní po třešních a chutí po višních. Víno doporučujeme spojit se studenou kuchyní, těstovinami a se steaky. A k čemu si ho dáte vy?

O vinařství

Víno Sýkora

Víno Sýkora zabývající se vinohradnictvím, vinařstvím a obchodem s vínem, která vznikla na podzim roku 2001 a navázala tak na čtyři generace vinařících předků. Hospodaří ve Velkopavlovické vinařské podoblasti přibližně na 55 ha vinic, které jsou rozloženy v různých výměrách a tratích čejkovického a velkobílovického katastru, v duchu integrované produkce. Aby si byli jisti, že Vám nabídnou jen to nejlepší, kladou vysoký důraz na kvalitu vstupní suroviny. Promyšlenými sezónními prácemi jako je; zimní řez, důsledně a opakovaně prováděné tzv. "zelené práce" a u některých odrůd redukce půlením hroznů (Cabernet cortis, Rulandské modré...), dosahují vysoké kvality hroznů, které jsou přívlastkové kvality.