Frankovka Rosé 2021, polosladké, Adámkovo vinařství
Poslední láhev

Frankovka Rosé 2021, polosladké, Adámkovo vinařství

Barva vína Růžová
Země původu Česká republika
Podoblast Znojemská
Odrůda Frankovka

Frankovku Rosé oceníte díky příjemné, smetanové, intenzivní vůni s tóny malin, jahod a pomerančové kůry, chuť je svěží, sametová, ovocná s tónem malin a příjemnou kyselinkou.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
200 Kč
Skladem  1
- +

Doplňující informace

Klasifikace Pozdní sběr
Cukr: g/l 17,0 g/l
Alkohol: % obj. 11,5 %
Kyseliny: g/l 7,3 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 4 - 8 °C
Archivace ne
Dekantace ne

Popis vína

Frankovka rosé, pozdní sběr v lososové barvě má příjemnou, intenzivní vůni a svěží sametovou chuť. Doporučujeme podávat k těstovinám, plísňovým sýrům, měkkým sýrům, ovocným salátům i mořským plodům. A k čemu si tuto lahev otevřete vy?

O vinařství

Adámkovo vinařství

Adámkovo vinařství je malé rodinné vinařství s vlastní vinicí, které bylo založeno roku 1973 ve Višňové. Vinařství charakterizuje osobní, rodinný a pečlivý přístup nejen k vínu, ale i k jejich zákazníkům. Symbolem vinařství se stal Jan z Nepomuku, který je pro vinařství odkazem na minulost, tradici a lidské poznání. Vinařství si zahrálo ve filmu BOBULE, která je pro vinařství výhledem do budoucnosti, odkaz na moderní technologie a přístup.