Cuvée Veronika 2021, suché, Gazaň Winery, tiché, 0,75l, 1,2kg, červené, 12,5%, ZV
Poslední láhev

Cuvée Veronika 2021, suché, Gazaň Winery, tiché, 0,75l, 1,2kg, červené, 12,5%, ZV

Barva vína Červená
Země původu Česká republika
Podoblast Slovácká
Odrůda Cuvée

Krásná, nesmělá, a tak trochu drzá. Tak vidím svoji dceru, která byla pro mě inspirací při tvorbě Cuvée ,,Veronika“. Nádherná granátová barva, výrazná ovocná vůně s lehce tabákovým nádechem. V chuti plná, ovocná a lehce drsná.  Toto víno je výsledkem kupáže odrůd Cabernet Sauvignon, Merlot a Zweigeltrebe v poměru 50:25:25 Toto víno je vhodné k archivaci 5-10let.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
339 Kč
Vyprodáno
- +

Doplňující informace

Cukr: g/l 0,4 g/l
Alkohol: % obj. 13,5 %
Kyseliny: g/l 4,7 g/l
Objem 0,75 l
Archivace ano

Popis vína

Krásná, nesmělá, a tak trochu drzá. Tak vidím svoji dceru, která byla pro mě inspirací při tvorbě Cuvée ,,Veronika“. Nádherná granátová barva, výrazná ovocná vůně s lehce tabákovým nádechem. V chuti plná, ovocná a lehce drsná.  Toto víno je výsledkem kupáže odrůd Cabernet Sauvignon, Merlot a Zweigeltrebe v poměru 50:25:25 Toto víno je vhodné k archivaci 5-10let. Ocenění: ·Bacchus Madrid 2023 (zlatá medaile) ·Valtické vinné trhy (zlatá medaile) ·Promenáda červených vín (stříbrná medaile) ·Grand Prix Vinex 2023 (stříbrná medaile) ·The GREAT INTERNATIONAL AMERICAN WINE COMPETITION 2023 (stříbrná medaile)

O vinařství

Gazaň Winery

Mladé moderní vinařství, zabývající se výrobou jakostních a přívlastkových vín vyrobených z vybraných hroznů, které zrají v jejich vlastních vinicích. Vinice o rozloze 5 ha se nachádzí ve viničních tratích Hovoransko a Stará hora ve Slovácke vinářské podoblasti. Zakladatelem je pán Jiří Gazaň. Cílem vinařství je vyrábět menší šarže vín vynikající kvality. Na všech vinicích hospodaří v režimu vyšší integrované produkce šetrné k vinicím a životnímu prostředí.