Chardonnay 2021, polosladké, Vinařství Ostrovec
Poslední láhev

Chardonnay 2021, polosladké, Vinařství Ostrovec

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Podoblast Mikulovská
Odrůda Chardonnay

Toto Chardonnay vás uchvátí vůní citrónu, exotického ovoce a také květin. Ve středně plné, kořenité chuti objevíte tóny ovoce.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
145 Kč
Vyprodáno
- +

Doplňující informace

Alkohol: % obj. 12,5 %
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ne
Dekantace ano

Popis vína

Chardonnay, výběr z hroznů, zlatožluté barvy vás potěší svým exotickým a květinovým nádechem. Víno zanechává dlouhou dochuť. Doporučujeme podávat k ovocným salátům, mořským plodům i k dezertům. Zpříjemněte si večer sklenicí tohoto lahodného vína.

O vinařství

Vinařství Ostrovec

Vinařství Ostrovec sídlí v srdci moravského vinařství ve Velkých Pavlovicích. Na malém vršku Ostrovec se pyšní krásným historickým archivním sklepem, kde jsou uloženy poklady v lahvích od roku 1976. Na malebných svazích Velkých Pavlovic se také rozprostírají vinice, z jejichž hroznů na Ostrovci vyrábí ta nejlepší vína určená pro gastromii. Jakostní vína plní do lahví s moderním šroubovým uzávěrem, pozdní sběr zrají pod korky. Vinařství patří rodině Kurkových. Hlavní důraz je kladen na pěstování vinné révy a na velmi šetrné zpracování. To nejleší z jejich vinic, to nejlepší víno vyrábí pro ty, kteří toto víno ocení. Pro ty. kteří si toto víno zaslouží ...