Chardonnay 2021, polosladké, Vinařství Ostrovec

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Podoblast Mikulovská
Odrůda Chardonnay

Toto Chardonnay vás uchvátí vůní citrónu, exotického ovoce a také květin. Ve středně plné, kořenité chuti objevíte tóny ovoce.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
145 Kč
Skladem  > 6
- +

Doplňující informace

Alkohol: % obj. 12,5 %
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ne
Dekantace ano

Popis vína

Chardonnay, výběr z hroznů, zlatožluté barvy vás potěší svým exotickým a květinovým nádechem. Víno zanechává dlouhou dochuť. Doporučujeme podávat k ovocným salátům, mořským plodům i k dezertům. Zpříjemněte si večer sklenicí tohoto lahodného vína.

O vinařství

Vinařství Ostrovec

Vinařství Ostrovec sídlí v srdci moravského vinařství ve Velkých Pavlovicích. Na malém vršku Ostrovec se pyšní krásným historickým archivním sklepem, kde jsou uloženy poklady v lahvích od roku 1976. Na malebných svazích Velkých Pavlovic se také rozprostírají vinice, z jejichž hroznů na Ostrovci vyrábí ta nejlepší vína určená pro gastromii. Jakostní vína plní do lahví s moderním šroubovým uzávěrem, pozdní sběr zrají pod korky. Vinařství patří rodině Kurkových. Hlavní důraz je kladen na pěstování vinné révy a na velmi šetrné zpracování. To nejleší z jejich vinic, to nejlepší víno vyrábí pro ty, kteří toto víno ocení. Pro ty. kteří si toto víno zaslouží ...