Chardonnay 2020, polosuché, Víno Sýkora
Poslední láhev

Chardonnay 2020, polosuché, Víno Sýkora

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Odrůda Chardonnay

V ovocné vůni najdete příjemné a jemné tóny černého rybízu a exotického ovoce. V plné chuti vás osloví svěží, ovocné tóny s pikantní kyselinkou.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
189 Kč
Skladem  1
- +

Doplňující informace

Klasifikace Zemské víno
Cukr: g/l 10,0 g/l
Alkohol: % obj. 11,5 %
Kyseliny: g/l 7,2 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ne
Dekantace ne

Popis vína

Chardonnay zemské víno se zelenožlutými tóny vás nadchne vůní exotického ovoce a svěží chutí. Víno se skvěle hodí k plísňovým sýrům, těstovinám, hovězímu masu a k mořským plodům. A k čemu si toto jedinečné víno dáte vy?

O vinařství

Víno Sýkora

Víno Sýkora zabývající se vinohradnictvím, vinařstvím a obchodem s vínem, která vznikla na podzim roku 2001 a navázala tak na čtyři generace vinařících předků. Hospodaří ve Velkopavlovické vinařské podoblasti přibližně na 55 ha vinic, které jsou rozloženy v různých výměrách a tratích čejkovického a velkobílovického katastru, v duchu integrované produkce. Aby si byli jisti, že Vám nabídnou jen to nejlepší, kladou vysoký důraz na kvalitu vstupní suroviny. Promyšlenými sezónními prácemi jako je; zimní řez, důsledně a opakovaně prováděné tzv. "zelené práce" a u některých odrůd redukce půlením hroznů (Cabernet cortis, Rulandské modré...), dosahují vysoké kvality hroznů, které jsou přívlastkové kvality.