Cabernet Cortis 2015, suché, Víno Sýkora

Cabernet Cortis je víno výrazné ovocné vůně s intenzivními tóny ostružin a malin. V plné chuti je víno extraktivní, lehce kořenité s ovocnými tóny ostružin.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
351 Kč
390 Kč
-10 %
Skladem  5
- +

Doplňující informace

Cukr: g/l 2,2 g/l
Alkohol: % obj. 14,5 %
Kyseliny: g/l 5,0 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 6 - 8 °C
Archivace ano
Dekantace ano

Popis vína

Cabernet Cortis, výběr z bobulí má červenou barvu, kterou doplňuje ovocná vůně a chuť. Víno se skvěle hodí k vepřovému masu, ke zvěřině i ke steakům. A k čemu si toto víno dáte vy?

O vinařství

Víno Sýkora

Víno Sýkora zabývající se vinohradnictvím, vinařstvím a obchodem s vínem, která vznikla na podzim roku 2001 a navázala tak na čtyři generace vinařících předků. Hospodaří ve Velkopavlovické vinařské podoblasti přibližně na 55 ha vinic, které jsou rozloženy v různých výměrách a tratích čejkovického a velkobílovického katastru, v duchu integrované produkce. Aby si byli jisti, že Vám nabídnou jen to nejlepší, kladou vysoký důraz na kvalitu vstupní suroviny. Promyšlenými sezónními prácemi jako je; zimní řez, důsledně a opakovaně prováděné tzv. "zelené práce" a u některých odrůd redukce půlením hroznů (Cabernet cortis, Rulandské modré...), dosahují vysoké kvality hroznů, které jsou přívlastkové kvality.