Breslava 2022, suché, Víno Chudý
Novinka

Breslava 2022, suché, Víno Chudý

Barva vína Bílá
Země původu Slovensko
Podoblast Nitranská
Odrůda Breslava

Breslava Vás uchvátí aromatickou vůní s tóny grepu a mandarinky. Ve středně plné, svěží , osvěžující chuti vás zaujmou tóny exotického ovoce a příjemná kyselinka

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
202 Kč
Skladem  4
- +

Doplňující informace

Klasifikace Jakostní
Cukr: g/l 2,9 g/l
Alkohol: % obj. 12,5 %
Kyseliny: g/l 6,3 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka plastová
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ano
Dekantace ne

Popis vína

Breslava s přívlastkem jakostní víno, voní po grepua v chuti vás překvapí osvěžující ovocný tón s příjemnou kyselinkou. Snoubit jej doporučujeme s předkrmy, těstovinami nebo se studenou kuchyní. K jaké příležitosti si tuto lahvinku dopřejete vy?

O vinařství

Víno Chudý

Dějiny vinařství - vinařské společnosti začal psát Ing. Milan Chudý na podzim roku 2000 výrobou svého prvního vína v obci Vinohrady nad Váhom. Obec má přímo ideální podmínky pro vinařskou výrobu. V současné době obhospodařuje 6 ha vlastních vinic. Základní filozofií je dopěstovat při optimálním zatížení keře absolutně zdravé a dozrálé víno. Od roku 2015 jsou všechny vinice zařazené do Agroenvironmentálno - klimatického opatření  v režimu integrované produkce. Technologický proces výroby vína je souhra umění a vědomostí vinaře s technikou jemu dostupnou. Při výrobě vína se spoléhají hlavně na zkušenosti a znalosti nabyté praxe.