Bag in Box, Zweigeltrebe Rosé, polosuché, 3l, Vinařství Vajbar

Bag in Box je v překladu pytlík v krabici. Jedná se o velmi moderní způsob balení vín, který úspěšně dobývá nejen restaurace, ale i zahradní párty. Výhodou tohoto obalu je, že se vnitřní sáček smršťuje spolu s vytáčením vína pomocí malé pípy. Nemůže tedy dojít k oxidaci vína a následně k jeho znehodnocení. Navíc velmi praktické, snadno odnositelné a dobře skladovatelné.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
298 Kč
Skladem
- +

Doplňující informace

Klasifikace Zemské víno
Alkohol: % obj. 11,0 %
Objem Bag in Box 3 l

Popis vína

Barva vína je starorůžová. Vůně je plná, bohatá s tónem čerstvý zahradních i lesních jahod, rybízu a třešní, zasazená do smetanového tónu. Chuť je přímá s výraznou stopou rybízu, třešní a višní. Delší závěr vysušuje svěží višňová kyselina. Víno se dobře uplatní při zahradní párty, grilování nebo při celovečerním popíjení s přáteli.

O vinařství

Vinařství Vajbar

Vinařství Vajbar sídlí ve vinařské obci Rakvice, která je součástí velkopavlovické vinařské podoblasti. Vinařský provoz však najdete v nedaleké obci Zaječí. Obec leží v tom nejjižnějším koutě jižní Moravy. Rodinná tradice pěstování hroznů a výroby vína sahá daleko do historie rodiny. Důkazem toho je i dochovaný rodokmen, ve kterém je zmínka o vinařství už z konce 19.století.