André Rosé 2019, suché, VINAŘSTVÍ RAUŠ

Barva vína Růžová
Země původu Česká republika
Podoblast Mikulovská
Odrůda André

André Rosé má ovocný tón vůně lesního ovoce a lehce aromatickou vůni jahod se smetanou. Jeho sametovou, středně plnou, šťavnatou chuť lesního ovoce doprovází dlouhá dochuť.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
167 Kč
185 Kč
-10 %
Skladem  3
- +

Doplňující informace

Klasifikace Pozdní sběr
Cukr: g/l 6,1 g/l
Alkohol: % obj. 12,2 %
Kyseliny: g/l 5,8 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka plastová
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ano
Dekantace ne

Popis vína

André Rosé, André rosé, pozdní sběr, malinové barvy,vás oslní svou příjemnou ovocnou aromatickou vůní jahod, smetany, lesního ovoce a malinovou barvou. V sametové, šťavnaté, středně plné dlouhé dochuti dominuje chuť lesního ovoce. Perfektně se hodí k předkrmům, kozím sýrům, ovocným salátům, drůbežímu masu i k rybám. Jste milovníkem růžového vína ? Tuto láhev rozhodně oceníte.

O vinařství

Vinařství Rauš

Vinařství Rauš je moravským rodinným vinařstvím, rozkvétajícím díky péči sklepmistra a sommeliera Miroslava Rauše, sommelierky Milady Tomečkové a Miroslava Rauše ml. Vinařství se vyznačuje výrobou přívlastkových vín a to především vysoce kvalitních bílých vín. Vína získávají svou jedinečnou chuť díky vlivu místního mikroklima Pálavy. Hrozny sklízí z vinic katastrálního území vinařských obcí Sedlec a Úvaly. Vinařství Rauš si díky svému širokému sortimentu a kvalitě vín získalo dobré jméno a oblíbenost mezi milovníky vín.