Alican Magnum 2015, suché, VINAŘSTVÍ RAUŠ

Barva vína Červená
Země původu Česká republika
Podoblast Mikulovská
Odrůda Cuvée

Tento Alican Magnum cuvée vás prvotně okouzlí svou vůní hřebíčku, švestky, hořké čokolády, kterou doprovází ovocný tón černého rybízu. Chuť je plná, mohutná s ovocnými tóny lesního ovoce tu uzavírá komplexní tříslovina..

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
545 Kč
605 Kč
-10 %
Skladem  > 6
- +

Doplňující informace

Klasifikace Pozdní sběr
Cukr: g/l 0,3 g/l
Alkohol: % obj. 13,0 %
Kyseliny: g/l 4,6 g/l
Objem 1,5 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ano
Dekantace ano

Popis vína

Cuveé Ali Magnum, suché, víno tvoří směs červených vín z odrůd Cabernet sauvignon, André a Alibernet. Barvu tvoří tón granátového jablka. Jeho plná, mohutná chuť s komplexní tříslovinou a vůní hořké čokolády, černého rybízu, švestky i hřebíčku jsou výborným doplňkem k paštikám, hovězímu masu, zvěřině, steakům. Dopřejte si skvělý víkend s jedinečným vínem.

O vinařství

Vinařství Rauš

Vinařství Rauš je moravským rodinným vinařstvím, rozkvétajícím díky péči sklepmistra a sommeliera Miroslava Rauše, sommelierky Milady Tomečkové a Miroslava Rauše ml. Vinařství se vyznačuje výrobou přívlastkových vín a to především vysoce kvalitních bílých vín. Vína získávají svou jedinečnou chuť díky vlivu místního mikroklima Pálavy. Hrozny sklízí z vinic katastrálního území vinařských obcí Sedlec a Úvaly. Vinařství Rauš si díky svému širokému sortimentu a kvalitě vín získalo dobré jméno a oblíbenost mezi milovníky vín.