Zweigeltrebe klaret 2018, suché, VINAŘSTVÍ RAUŠ

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Podoblast Mikulovská

Zweigeltrebe má jemnou vůni po bylinkách, medu, vanilky a mandlích. Jemné bylinné tóny s objevují i v chuti, kterou doplňují viskózní tóny s jemnou tříslovinou.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
205 Kč
Skladem  3
- +

Doplňující informace

Cukr: g/l 4,0 g/l
Alkohol: % obj. 13,0 %
Kyseliny: g/l 6,0 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka plastová
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ne
Dekantace ne

Popis vína

Zweigeltrebe, výběr z hroznů, se pyšní výraznou barvou cibulové šlupky. V chuti je středné plný, viskózní, jemně bylinný s jemnou tříslovinou. Ve vůni se objevují tóny medu, mandlí, vanilky a bylinek. Víno doporučujeme k předkrmům, paštikám, ovčímu sýru a vepřovému masu Přesvědčte se na vlastní chuťové buňky a rozhodně nebudete zklamaní.

O vinařství

Vinařství Rauš

Vinařství Rauš je moravským rodinným vinařstvím, rozkvétajícím díky péči sklepmistra a sommeliera Miroslava Rauše, sommelierky Milady Tomečkové a Miroslava Rauše ml. Vinařství se vyznačuje výrobou přívlastkových vín a to především vysoce kvalitních bílých vín. Vína získávají svou jedinečnou chuť díky vlivu místního mikroklima Pálavy. Hrozny sklízí z vinic katastrálního území vinařských obcí Sedlec a Úvaly. Vinařství Rauš si díky svému širokému sortimentu a kvalitě vín získalo dobré jméno a oblíbenost mezi milovníky vín.