Vinařství Volařík Mikulov

Země původu Česká republika

Podívejte se na online degustaci. Představujeme Vám finalistu Vinařství roku 2021. Zakladatelem Vinařství Volařík, které vstoupilo na trh pod tímto označením v roce 2007, je Ing. Miroslav Volařík. Vinařství nyní obhospodařuje v integrované produkci 80 ha vlastních vinic v Mikulovské vinařské podoblasti, z toho 4,2 ha v režimu ekologického zemědělství. Vyrábí přívlastková, zejména bílá, vína. Vinařství klade při pěstování velký význam na polohu vinice a vytváří vlastní řadu vín TERROIR – spojení nejprestižnějších viničních tratí s nejvhodnější odrůdou. Pílí, učenlivostí, pokorou, výběrem skvělých odborníků a neutuchající láskou k vínu se Vinařství Volařík dokázalo v krátké době prosadit mezi producenty nejkvalitnějšího vína v České republice.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
1 980 Kč
Skladem
- +

Doplňující informace

Objem 0,75 l

Popis vína

Připravili jsme pro Vás degustační balíček složený se 6 lahví, tak aby si ze šíroké nabídky znamenitých vín mohl každý vybrat něco pro sebe.
Obsahuje:
Merlot Plotny 2019, suché, Vinařství Volařík Mikulov
Chardonnay 2019, suché, Vinařství Volařík Mikulov
Ryzlink vlašský Plotny 2019, suché, Vinařství Volařík Mikulov
Ryzlink vlašský Železná Terroir 2019, suché, Vinařství Volařík Mikulov
Sylvánské zelené 2020, suché, Vinařství Volařík Mikulov
Veltlínské zelené Věstonsko Terroir 2020, Vinařství Volařík Mikulov

O vinařství

Vinařství Volařík Mikulov

Zakladatelem Vinařství Volařík, které vstoupilo na trh pod tímto označením v roce 2007 je Ing. Miroslav Volařík. Vinařství obhospodařuje v integrované produkci 80ha vlastních vinic v Mikulovské vinařské podoblasti a z toho 4,2 ha v režimu ekologického zemědělství. Vyrábí přívlastková v první řadě bílá vína. Vinařství klade při pěstování velký význam na polohu vinice a vytváří tak vlastní řadu TERROIR - spojení nejprestižnějších viničních tratí s nejvhodnější odrůdou. Tvrdou prací, učenlivostí, pokorou, výběrem skvělých odborníků a neutuchající láskou k vínu se Vinařství Volařík podařilo v krátké době prosadit mezi producenty nejkvalitnějšího vína v České republice.