Vinařství roku 2022 Annovino
Novinka

Vinařství roku 2022 Annovino

Představujeme Vám finalistu Vinařství roku 2022. Vinařství Annovino Lednice není jen klasickým rodinným vinařstvím navazujícím s úctou na odkaz našich předků a vizionářského rodu Lichtenštejnů. Jsou významnými vinařskými inovátory. Jejich vinice najdete v lokalitách, kde se kdysi rozlévalo třetihorní moře, na dohled hladinám zdejších rybníků a tak blízko slunci, jak jen to jde. Vinohrady šetrně obhospodařují a hrozny zpracovávájí nejmodernějšími technologiemi.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
1 761 Kč
Skladem
- +

Popis vína

Připravili jsme pro Vás degustační balíček složený se 6 lahví, tak aby si ze široké nabídky znamenitých vín mohl každý vybrat něco pro sebe.

obsahuje: 
Erilon 2021, polosuché, Annovino Lednice
Hibernal 2021, polosuché, Annovino Lednice
Pálava 2021, sladké, Annovino Lednice
Veltlínské zelené Evoluce 2017, suché, Annovino Lednice
Rulandské šedé Evoluce 2018, sladké, Annovino Lednice
Tramín červený 2021, polosladké, Annovino Lednice

O vinařství

Annovino

Vinařství Annovino Lednice není jen klasickým rodinným vinařstvím navazujícím s úctou na odkaz našich předků a vizionářského rodu Lichtenštejnů. Jsou významnými vinařskými inovátory. Jejich vinice najdete v lokalitách, kde se kdysi rozlévalo třetihorní moře, na dohled hladinám zdejších rybníků a tak blízko slunci, jak jen to jde. Vinohrady šetrně obhospodařují a hrozny zpracovávájí nejmodernějšími technologiemi.