Vinařství LAHOFER
Vítěz Vinařství roku 2021 Kat. velké vinařství

Vinařství LAHOFER

Země původu Česká republika

Podívejte se na online degustaci. Představujeme Vám finalistu Vinařství roku 2021. Vinařství LAHOFER je v současnosti jedním z největších pěstitelů vinné révy v České republice. Obhospodařuje přes 430ha vinic výhradně ve Znojemské vinařské podoblasti včetně vyhlášených tratí . Vinařství LAHOFER se opírá o silnou vinařskou tradici na Znojemsku, rozvíjenou pomocí nejmodernějších vinařských postupů a technologií. LAHOFER vyrábí veškerá vína všech hlavních středoevropských odrůd výhradně z hroznů z vlastních vinic (s výjimkou speciální řady francouzských vín), část produkce hroznů navíc prodává ostatním výrobcům vína. 

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
1 403 Kč
Skladem
- +

Doplňující informace

Objem 0,75 l

Popis vína

Připravili jsme pro Vás degustační balíček složený se 6 lahví, tak aby si ze šíroké nabídky znamenitých vín mohl každý vybrat něco pro sebe.
Obsahuje:
Ryzlink vlašský 2020, suché, Vinařství LAHOFER
Rulandské šedé 2021, polosladké, Vinařství LAHOFER
Ryzlink rýnský 2020, suché, Vinařství LAHOFER
Sauvignon 2020, polosuché, Vinařství LAHOFER
Tramín červený 2020, sladké, Vinařství LAHOFER
Veltlínské zelené 2019, polosuché, Vinařství LAHOFER

O vinařství

Vinařství Lahofer

Představujeme Vám finalistu Vinařství roku 2021. Vinařství LAHOFER je v současnosti jedním z největších pěstitelů vinné révy v České republice. Obhospodařuje přes 430ha vinic výhradně ve Znojemské vinařské podoblasti včetně vyhlášených tratí . Vinařství LAHOFER se opírá o silnou vinařskou tradici na Znojemsku, rozvíjenou pomocí nejmodernějších vinařských postupů a technologií. LAHOFER vyrábí veškerá vína všech hlavních středoevropských odrůd výhradně z hroznů z vlastních vinic (s výjimkou speciální řady francouzských vín), část produkce hroznů navíc prodává ostatním výrobcům vína.