Veltlínské zelené 2019, suché, Vinařství Volařík Mikulov

Veltlínské zelené v jeho vůni vás osloví minerální tón a pepř. V středně plné, hramonické, minerální chuti nalezente pepř. Velltínské zelené, pozdní sběr zelenožluté barvy vás dostane vůní pepře a harmonickou chutí. Doporučujeme podávat s paštikami a vepřovým masem. A k čemu si ho dáte vy?

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
250 Kč
Skladem  > 6
- +

Doplňující informace

Klasifikace Pozdní sběr
Alkohol: % obj. 12,5 %
Objem 0,75 l

Popis vína

Velltínské zelené, pozdní sběr zelenožluté barvy vás dostane vůní pepře a harmonickou chutí. Doporučujeme podávat s paštikami a vepřovým masem. A k čemu si ho dáte vy?

O vinařství

Vinařství Volařík Mikulov

Zakladatelem Vinařství Volařík, které vstoupilo na trh pod tímto označením v roce 2007 je Ing. Miroslav Volařík. Vinařství obhospodařuje v integrované produkci 80ha vlastních vinic v Mikulovské vinařské podoblasti a z toho 4,2 ha v režimu ekologického zemědělství. Vyrábí přívlastková v první řadě bílá vína. Vinařství klade při pěstování velký význam na polohu vinice a vytváří tak vlastní řadu TERROIR - spojení nejprestižnějších viničních tratí s nejvhodnější odrůdou. Tvrdou prací, učenlivostí, pokorou, výběrem skvělých odborníků a neutuchající láskou k vínu se Vinařství Volařík podařilo v krátké době prosadit mezi producenty nejkvalitnějšího vína v České republice.