Tramín žlutý Premium Collection 2021, polosuché, zemské víno, Château Valtice
Novinka

Tramín žlutý Premium Collection 2021, polosuché, zemské víno, Château Valtice

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Podoblast Mikulovská

Tramín žlutý je příjemné, aromatické vůně s ovocnými tóny hrušky, grepu a také s tóny růže. V chuti je plný, harmonický a s dlouhou dochutí.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
245 Kč
Skladem  6
- +

Doplňující informace

Klasifikace Zemské víno
Cukr: g/l 16,0 g/l
Alkohol: % obj. 12,0 %
Kyseliny: g/l 8,0 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ano
Dekantace ne

Popis vína

Tramín žlutý, zemské víno, zelenožluté barvy vás ve vůni osloví svou jemnou ovocnou vůní a plnou, harmonickou chutí. Doporučujeme podávat k drůbežímu masu, ovocným salátům a dezetrtům. Jste milovníkem bílého vína? Tuto láhev rozhodně oceníte.

O vinařství

Château Valtice

CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice, a.s. patří mezi nejvýznamnější a nejstarší vinařství v České republice. Jedná se o firmu rodinného typu s hlubokými moravskými kořeny a tradicemi. Již několik let vinařství úspěšně funguje pod vedením Antonína Šťastného a jeho dvou synů Marka a Davida. Generální ředitel Marek Šťastný osobně dohlíží na výrobu a kvalitu vín. Jeho bratr David je ředitelem pro marketing a strategii a otec Antonín má na starosti vinohrady a pozemky. Vinařství CHÂTEAU VALTICE ve své dnešní podobě je především největším pěstitelem révy vinné v České republice. To mu umožňuje celoročně pečlivě kontrolovat kvalitu vinic a hroznů na více jak 1000 hektarech vinohradů na Moravě, a to jak na Valticku, tak především na prémiových vinicích pod Pálavou.