Tramín červený NO. l reserva 2020, polosladké, Bartonik - rodinné vinařství

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Podoblast Slovácká

Tramín červený se pyšní kořenitou, příjemnou, aromatickou a květinovou vůní s tóny růže, v plné, mohutné, aromatické a lehce kořenité chuti zaujme nádechem čajové růž

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
220 Kč
Skladem  > 6
- +

Doplňující informace

Klasifikace Zemské víno
Cukr: g/l 21,4 g/l
Alkohol: % obj. 10,7 %
Kyseliny: g/l 7,3 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ano
Dekantace ne

Popis vína

Tramín červený, zemské víno, je odrůdového charakteru se zlatožlutou barvou. Získá si vás jeho květinová vůně a chuť. Víno je skvělým doplňkem k dezertům, plísňovým nebo tvrdým sýrům a mořským plodům. Přesvědčte se na vlastní chuťové buňky a rozhodně nebudete zklamaní.

O vinařství

Bartonik - rodinné vinařství

Bartonik - rodinné vinařství vychází z dlouholeté rodové tradice prezentující typické rodinné slovácké vinařství orientované zejména na produkci malosériových šarží vín při dosažení maximální kvality. Veškerá výroba vína je realizovaná s maximální pečlivostí a poctivostí na moderních technologických provozech. V současné době činí celková výměra obhospodařovaných ploch vinic cca 15 ha. Tyto vinice se nacházejí na nejlepších polohách viničních tratí Stará hora v Moravské Nové Vsi, Kněžské v Mikulčicích, Nové vinohrady ve Tvrdonicích, Na strání a Kratiny v Lužicích.