Tramín červený 2021, polosuché, Vinařství Ostrovec
Poslední láhev

Tramín červený 2021, polosuché, Vinařství Ostrovec

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika

Tramín červený si vás získá nejen aromatickou, květinovou, kořenitou vůní, ale i vůní exotického ovoce.Středně plná chuť se snoubí s vůní, doplňuje jí ještě o medové tóny.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
111 Kč
Skladem  1
- +

Doplňující informace

Klasifikace Jakostní
Alkohol: % obj. 11,5 %
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Šroubový uzávěr
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ne
Dekantace ano

Popis vína

Tramín červený, jakostní víno, se zlatožlutými odlesky vás oslní vůní růže i exotického ovoce a chuť je lehce kořenitá s medovými tóny. Rozumí si s dobrým jídlem, doporučujeme podávat s drůběžím masem, italskou kuchyní a všemi druhy sýrů. Ideální víno pro posezení s rodinou nebo přáteli.

O vinařství

Vinařství Ostrovec

Vinařství Ostrovec sídlí v srdci moravského vinařství ve Velkých Pavlovicích. Na malém vršku Ostrovec se pyšní krásným historickým archivním sklepem, kde jsou uloženy poklady v lahvích od roku 1976. Na malebných svazích Velkých Pavlovic se také rozprostírají vinice, z jejichž hroznů na Ostrovci vyrábí ta nejlepší vína určená pro gastromii. Jakostní vína plní do lahví s moderním šroubovým uzávěrem, pozdní sběr zrají pod korky. Vinařství patří rodině Kurkových. Hlavní důraz je kladen na pěstování vinné révy a na velmi šetrné zpracování. To nejleší z jejich vinic, to nejlepší víno vyrábí pro ty, kteří toto víno ocení. Pro ty. kteří si toto víno zaslouží ...