Tramín červený 2020, polosuché, pozdní sběr, Château Valtice

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Podoblast Mikulovská

Láhev tohoto Tramínu červeného vás osloví svou příjemnou, jemně aromatickou vůní, kterou doprovází tóny medu a růže. Chuť je plná, extraktivní a vyrovnaná.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
199 Kč
Skladem  > 6
- +

Doplňující informace

Klasifikace Pozdní sběr
Cukr: g/l 9,3 g/l
Alkohol: % obj. 13,0 %
Kyseliny: g/l 5,8 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ano
Dekantace ne

Popis vína

Tramín červený, pozdní sběr s tóny žlutého melounu vás osloví svou jemnou vůní medu a růže. V chuti je extraktivní a vyrovnaný. Doporučujeme podávat k drůbežímu masu, rybám a tvrdým sýrům. K jaké příležitosti si tuto lahvinku dopřejete vy?

O vinařství

Château Valtice

CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice, a.s. patří mezi nejvýznamnější a nejstarší vinařství v České republice. Jedná se o firmu rodinného typu s hlubokými moravskými kořeny a tradicemi. Již několik let vinařství úspěšně funguje pod vedením Antonína Šťastného a jeho dvou synů Marka a Davida. Generální ředitel Marek Šťastný osobně dohlíží na výrobu a kvalitu vín. Jeho bratr David je ředitelem pro marketing a strategii a otec Antonín má na starosti vinohrady a pozemky. Vinařství CHÂTEAU VALTICE ve své dnešní podobě je především největším pěstitelem révy vinné v České republice. To mu umožňuje celoročně pečlivě kontrolovat kvalitu vinic a hroznů na více jak 1000 hektarech vinohradů na Moravě, a to jak na Valticku, tak především na prémiových vinicích pod Pálavou.