Sylvánské červené 2019, suché, Nešpor & Rajský

Sylvánské červené v jeho svěží, aromatické vůni objevíte tóny třešní a jahod. V středně plné, odrůdové, aromatické a extraktivní chuti dominují tóny ovoce jahod a malin.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
284 Kč
315 Kč
-10 %
Skladem  5
- +

Doplňující informace

Klasifikace Zemské víno
Cukr: g/l 0,1 g/l
Alkohol: % obj. 12,5 %
Kyseliny: g/l 4,8 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ano
Dekantace ne

Popis vína

Sylvánské červené, zemské víno, svěží vůně a svěží malinové barvy doprovází středně plná, extraktivní chuť s ovocnými tóny. Víno výborně uplatní své nevšednosti ve spojení s měkkými i ovčími sýry, předkrmy, sushi a dezerty. Toto výborné víno si vás zaručeně podmaní.

O vinařství

Nešpor & Rajský

Ruce hrubé jako zoraná půda, zátylek opálený a bílé čelo, záda shrbená, leč mysl rovná. Víno vysazené, kopané, sbírané a lisované vlastníma rukama. Bez příměsí, jak příroda sama. Kladou důraz na biodynamické pěstování původních odrůd bez chemie. Používají pouze biologické postřiky stimulující vlastní obranyschopnost rostlin. Vyrábí víno s minimálním množstvím síry a bez použití cizích látek. Nabízí organická vína vyráběná bez filtrace a čiření. Nespěchají, dobré víno potřebuje čas. Červená vína nechávají zrát v sudech 2-3 roky, bílá vína několik měsíců. Jejich vína nejsou výtvorem moderních přípravků a technologií, ale výtvorem zdejšího podnebí, půdy a vlastních vinic.