Svatovavřinecké rosé 2018, polosuché, VINAŘSTVÍ RAUŠ

Svatovavřinecké má jemnou vůni lesního ovoce, kterou doplňují tóny třešně, jahody, smetany a růže. V chuti navazují šťavnaté ovocné tóny. Chuť je středně plná, svěží, aromatická.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
248 Kč
275 Kč
-10 %
Skladem  > 6
- +

Doplňující informace

Klasifikace Pozdní sběr
Cukr: g/l 8,1 g/l
Alkohol: % obj. 12,5 %
Kyseliny: g/l 6,2 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka skleněná
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ano
Dekantace ne

Popis vína

Svatovavřinecké, pozdní sběr, s tónem starorůžové barvy vás potěší ovocným nádechem. V jemné vůni objevíte tóny třešně, jahod se smetanou, růže, lesního ovoce. V chuti je víno středně plné, šťavnaté, v pozadí objevíte tón aroma lesního ovoce. Můžete pít k asijské kuchyni, paštikám, chřestu, ovocným salátům i k dezertům. Ochutnejte a přesvědčíte se sami o jeho skvělé chuti.

O vinařství

Vinařství Rauš

Vinařství Rauš je moravským rodinným vinařstvím, rozkvétajícím díky péči sklepmistra a sommeliera Miroslava Rauše, sommelierky Milady Tomečkové a Miroslava Rauše ml. Vinařství se vyznačuje výrobou přívlastkových vín a to především vysoce kvalitních bílých vín. Vína získávají svou jedinečnou chuť díky vlivu místního mikroklima Pálavy. Hrozny sklízí z vinic katastrálního území vinařských obcí Sedlec a Úvaly. Vinařství Rauš si díky svému širokému sortimentu a kvalitě vín získalo dobré jméno a oblíbenost mezi milovníky vín.