Seznámení s vinařstvím VÍNO ZLOMEK & VÁVRA

Sestavili jsme pro vás ochutnávku 6 vín z vinařství Víno Zlomek & Vávra. Pohostí vás tak čtyři bratři - 2 Zlomkovi a 2 Vávrovi, kteří se s láskou a vervou starají o vznik těchto jedinečných vín. V balíčku naleznete vína sladká, polosladká, polosuchá, suchá i perlivá.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
1 239 Kč
Skladem
- +

Doplňující informace

Objem 0,75 l

Popis vína

Navštivte s touto degustační sadou slováckou vinařskou podoblast, ze které vinařství Víno Zlomek & Vávra pochází. Nechte své chuťové pohárky a náladu přenést na vinice, kde se rodí vína s výrazným odrůdovým charakterem.

Aktuální nabídka balíčku dle popisu. Foto pouze ilustrační.

Obsahuje:
Ryzlink rýnský 2019, sladké, Zlomek & Vávra 
Irsai Oliver 2021, polosladké, Siesta, Zlomek Vávra
Sauvignon 2019, polosuché, Zlomek & Vávra 
Frizzanté Bianco 2020, polosladké, Zlomek & Vávra 
Chardonnay KRYO 2019, suché, Zlomek & Vávra 
Šumíto Frankovka s hroznovou šťávou Frankovky, sladké, Zlomek & Vávra 

O vinařství

Zlomek & Vávra

Vinařství vděčí za svůj zrod silné vazbě mezi dvěma rodinami z Boršic u Blatnice ve slovácké vinařské podoblasti, Zlomků a Vávrů - dvěma kamarády Josefem a Bohušem.

Víno pro ně bylo tím třetím do party. Vypěstovali si ho, zušlechtili a zamilovali si jej. Myšlenka přetvořit vinařství v živobytí zrodila se v hlavách jejich synů, čtyř bratrů - dvou Zlomkových, Libora s Radkem, a dvou Vávrových, Tomáše s Petrem. Byla tak silná, že jí nedokázali odolat. Stmelila bratry dohromady a do vinařství každý přinesl něco ze sebe. Jejich zkušenosti se vzájemně propletly a vytvořily pevný celek s hlubokými kořeny. Sklepmistr, vinař/odborník, ekonom a obchodník, to jsou jejich role v tomto příběhu.