Salabka
Doprava zdarma Vítěz Vinařství roku 2021 Kat. malé vinařství

Salabka

Země původu Česká republika

Podívejte se na online degustaci. Představujeme Vám finalistu Vinařství roku 2021.Vinice Salabka se rozkládá na ploše přibližně 4,5 ha na pravém břehu řeky Vltavy. Její víno je pěstováno na jihozápadním svahu mezi Trojou a Bohnicemi. Toto jedinečné umístění v kombinaci s podložím, tvoří ideální podmínky a umožňuje révě růst tím nejlepším způsobem. V bezprostřední blízkosti Botanické zahrady je Salabka největší vinicí v Praze, plodící víno prvotřídní kvality. Ve snaze udržet nejvyšší kvalitu hroznů redukujeme jejich počet. Výsledkem je výroba přibližně 18 000 lahví vína ročně.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
2 990 Kč
Skladem
- +

Doplňující informace

Objem 0,75 l

Popis vína

Připravili jsme pro Vás degustační balíček složený se 6 lahví, tak aby si ze šíroké nabídky znamenitých vín mohl každý vybrat něco pro sebe.
Obsahuje:
Blanc de blanc sekt, Salabka
Chardonnay 2019, suché, Salabka
Muškát moravský 2020, suché, Salabka
Fortifikovaný Neronet, sladké, Salabka
Pinot Noir 2018, suché, Salabka
Ryzlink rýnský 2017, suché, Salabka

O vinařství

Salabka

Představujeme Vám finalistu Vinařství roku 2021. Vinice Salabka se rozkládá na ploše přibližně 4,5 ha na pravém břehu řeky Vltavy. Její víno je pěstováno na jihozápadním svahu mezi Trojou a Bohnicemi. Toto jedinečné umístění v kombinaci s podložím, tvoří ideální podmínky a umožňuje révě růst tím nejlepším způsobem. V bezprostřední blízkosti Botanické zahrady je Salabka největší vinicí v Praze, plodící víno prvotřídní kvality. Ve snaze udržet nejvyšší kvalitu hroznů redukujeme jejich počet. Výsledkem je výroba přibližně 18 000 lahví vína ročně.