Ryzlink vlašský 2019, suché, Vinařství Volařík Mikulov
Novinka

Ryzlink vlašský 2019, suché, Vinařství Volařík Mikulov

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Podoblast Mikulovská
V příjemné a lehce minerální vůni Ryzlinku vlašského nalezente také stopy citrónu. V chuti je plný, extraktivní, lehce minerální. Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
250 Kč
Skladem  > 6
- +

Doplňující informace

Klasifikace Pozdní sběr
Alkohol: % obj. 13,5 %
Obsah 0,75 l
Archivace ano

Popis vína

Ryzlink vlašský, pozdní sběr v zlatožluté barvě oceníte díky vůni citrónu a extraktivní chuti. Doporučujeme podávat s předkrmy, tvrdými sýry, drůbežím a vepřovým masem. A k čemu si ho dáte vy?

O vinařství

Vinařství Volařík Mikulov

Zakladatelem Vinařství Volařík, které vstoupilo na trh pod tímto označením v roce 2007 je Ing. Miroslav Volařík. Vinařství obhospodařuje v integrované produkci 80ha vlastních vinic v Mikulovské vinařské podoblasti a z toho 4,2 ha v režimu ekologického zemědělství. Vyrábí přívlastková v první řadě bílá vína. Vinařství klade při pěstování velký význam na polohu vinice a vytváří tak vlastní řadu TERROIR - spojení nejprestižnějších viničních tratí s nejvhodnější odrůdou. Tvrdou prací, učenlivostí, pokorou, výběrem skvělých odborníků a neutuchající láskou k vínu se Vinařství Volařík podařilo v krátké době prosadit mezi producenty nejkvalitnějšího vína v České republice.