Ryzlink rýnský NO. l l reserva 2020, suché, BARTONIK - rodinné vinařství

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Podoblast Slovácká

Tento Ryzlink rýnský si vás s jistotou podmaní díky lehce mineralnímu a jemnému aroma lipového květu i petroleje. Následně mohutné, harmonické, bohaté i šťavnaté s příjemnou kyselinkou.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
220 Kč
Skladem  > 6
- +

Doplňující informace

Klasifikace Zemské víno
Cukr: g/l 11,4 g/l
Alkohol: % obj. 10,1 %
Kyseliny: g/l 7,9 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ano
Dekantace ne

Popis vína

Ryzlink rýnský, zemské víno, se zlatožlutým odstínem barvy vás oslní svou vůní lipového květu. V chuti dominuje mohutnost a harmonie. Perfektně se hodí k vepřovému nebo drůbežímu masu, rybám, tvrdým sýrům a předkrmům. Jste milovníkem bílého vína? Tuto láhev rozhodně oceníte.

O vinařství

Bartonik - rodinné vinařství

Bartonik - rodinné vinařství vychází z dlouholeté rodové tradice prezentující typické rodinné slovácké vinařství orientované zejména na produkci malosériových šarží vín při dosažení maximální kvality. Veškerá výroba vína je realizovaná s maximální pečlivostí a poctivostí na moderních technologických provozech. V současné době činí celková výměra obhospodařovaných ploch vinic cca 15 ha. Tyto vinice se nacházejí na nejlepších polohách viničních tratí Stará hora v Moravské Nové Vsi, Kněžské v Mikulčicích, Nové vinohrady ve Tvrdonicích, Na strání a Kratiny v Lužicích.