Ryzlink rýnský 2020, polosladké, VINAŘSTVÍ HOLAKOVSKÝ
Novinka

Ryzlink rýnský 2020, polosladké, VINAŘSTVÍ HOLAKOVSKÝ

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Podoblast Slovácká
Tento Ryzlink rýnský vás okouzlí příjemnou, svěží jemnou aromatickou vůní. Má harmonickou, osvěžující chuť s pikantní kyselinkou. Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
182 Kč
Skladem  > 6
- +

Doplňující informace

Klasifikace Zemské víno
Cukr: g/l 21,3 g/l
Alkohol: % obj. 10,0 %
Kyseliny: g/l 7,8 g/l
Obsah 0,75 l
Typ uzávěru Šroubový uzávěr
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ano
Dekantace ne

Popis vína

Ryzlink rýnský, je typické svou příjemnou, svěží, jemně aromatickou vůní. V chuti je harmonické, osvěžující s pikantní kyselinkou. Vychutnejte si ho v kombinaci s dobrým jídlem. Skvěle se hodí k drůbežímu i vepřovému masu a k tvrdým sýrům. Zkuste si ho dát a přesvědčte se o jeho kvalitách sami.

O vinařství

Vinařství Holakovský

"Vinařství Holakovský je mladé rodinné vinařství, které navazuje na dlouhou rodinnou tradici. Oficiálně bylo vinařství založeno 2016, kdy jsme vysázeli nové vinice. Z nich jsme pak sklidili v roce 2018 první, neboli panenskou úrodu. Vinice obhospodařujeme na viničních tratích Hrubé Padělky v malebné obci Vlkoš. Odrůdová skladba je velmi pestrá, aby si každý našel to své. Vína vyrábíme pouze z hroznů, které si sami vypěstujeme. Zaměřujeme se jak na tradiční, tak i nové odrůdy. Věříme, že pokud věnujeme maximální péči vinicím, sklidíme kvalitní hrozny, ze kterých pak uděláme skvělé víno. Při jeho výrobě využíváme moderních postupů a technologií. Vína však děláme s láskou, úctou a pokorou. "