Rulandské modré 2018, polosladké, VINAŘSTVÍ RAUŠ

Rulandské modré má jemnou vůni po třešních, švestkových povidlech s nádechem vanilky. Švestková povidla se snoubí i v chuti tu obohacuje viskózní , ovocná chuť s jemnou tříslovinou.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
225 Kč
Skladem  3
- +

Doplňující informace

Cukr: g/l 35,0 g/l
Alkohol: % obj. 13,5 %
Kyseliny: g/l 5,5 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka plastová
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ano
Dekantace ne

Popis vína

Rulandské modré, výběr z bobulí, karmínově červené barvy, je typické svou jemnou vůní s nádechem švestkových povidel, třešně a vanilky. Chuť je bohatá, viskózní s jemnou tříslovinou a tóny povidel. Vychutnejte si ho v kombinaci s dobrým jídlem. Skvěle se hodí k iasijské kuchyni, paštikám, zrajícím sýrům ke zvěřině a dezertům. Zkuste si ho dát a přesvědčte se o jeho kvalitách sami.

O vinařství

Vinařství Rauš

Vinařství Rauš je moravským rodinným vinařstvím, rozkvétajícím díky péči sklepmistra a sommeliera Miroslava Rauše, sommelierky Milady Tomečkové a Miroslava Rauše ml. Vinařství se vyznačuje výrobou přívlastkových vín a to především vysoce kvalitních bílých vín. Vína získávají svou jedinečnou chuť díky vlivu místního mikroklima Pálavy. Hrozny sklízí z vinic katastrálního území vinařských obcí Sedlec a Úvaly. Vinařství Rauš si díky svému širokému sortimentu a kvalitě vín získalo dobré jméno a oblíbenost mezi milovníky vín.