Rulandské modré 2017, suché, Víno Sýkora

Ve vůni tohoto vína vás osloví třešně, švestky, fíky a koření. V středně plné chuti vás zaujmou harmonické, sametové, ovocné tóny s jemnou tříslovinou.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
311 Kč
Skladem  > 6
- +

Doplňující informace

Cukr: g/l 1,5 g/l
Alkohol: % obj. 13,5 %
Kyseliny: g/l 4,5 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 6 - 8 °C
Archivace ano
Dekantace ano

Popis vína

Rulandské modré, výběr z hroznů má granátovou barvu, vůni a chuť po ovoci. Víno doporučujeme podávat ke kozímu sýru, hovězímu a vepřovému masu.

O vinařství

Víno Sýkora

Víno Sýkora zabývající se vinohradnictvím, vinařstvím a obchodem s vínem, která vznikla na podzim roku 2001 a navázala tak na čtyři generace vinařících předků. Hospodaří ve Velkopavlovické vinařské podoblasti přibližně na 55 ha vinic, které jsou rozloženy v různých výměrách a tratích čejkovického a velkobílovického katastru, v duchu integrované produkce. Aby si byli jisti, že Vám nabídnou jen to nejlepší, kladou vysoký důraz na kvalitu vstupní suroviny. Promyšlenými sezónními prácemi jako je; zimní řez, důsledně a opakovaně prováděné tzv. "zelené práce" a u některých odrůd redukce půlením hroznů (Cabernet cortis, Rulandské modré...), dosahují vysoké kvality hroznů, které jsou přívlastkové kvality.