Rulandské bílé 2018, suché, Vinařství Volařík Mikulov

Barva vína Bílá
Země původu Česká republika
Podoblast Znojemská

Rulandské bílé má intenzivní vůni červeného rybízu, hrušky a broskve. V jeho mohutné, šťavnaté, lehce minerální chuti se objevují ovocné tóny.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
225 Kč
250 Kč
-10 %
Skladem  2
- +

Doplňující informace

Klasifikace Pozdní sběr
Cukr: g/l 5,6 g/l
Alkohol: % obj. 13,5 %
Kyseliny: g/l 7,0 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Zátka přírodní
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ano
Dekantace ne

Popis vína

Rulandské bílé zlatožluté barvy vás okouzlí svou intenzivní vůní po ovoci v jeho chuti objevíte šťavnaté lehce minerální a ovocné tóny. Doporučujeme podávat k zrajícím sýrům i krémovým polévkám. Dopřejte si toto skvělé víno k večerní pohodě.

O vinařství

Vinařství Volařík Mikulov

Zakladatelem Vinařství Volařík, které vstoupilo na trh pod tímto označením v roce 2007 je Ing. Miroslav Volařík. Vinařství obhospodařuje v integrované produkci 80ha vlastních vinic v Mikulovské vinařské podoblasti a z toho 4,2 ha v režimu ekologického zemědělství. Vyrábí přívlastková v první řadě bílá vína. Vinařství klade při pěstování velký význam na polohu vinice a vytváří tak vlastní řadu TERROIR - spojení nejprestižnějších viničních tratí s nejvhodnější odrůdou. Tvrdou prací, učenlivostí, pokorou, výběrem skvělých odborníků a neutuchající láskou k vínu se Vinařství Volařík podařilo v krátké době prosadit mezi producenty nejkvalitnějšího vína v České republice.