Rosé Kateřina 2020, polosuché, VINAŘSTVÍ pod HRADEM

Rulandské modré vystihuje intenzivní, aromatická, příjemná vůně višní, třešní a lesních jahod. V chuti je bohatý, harmonický, s dlouhou dochutí ostružin a višní.

Více informací
Vložit do seznamu Všechna vína z vinařství
220 Kč
Skladem  > 6
- +

Doplňující informace

Klasifikace Pozdní sběr
Cukr: g/l 11,0 g/l
Alkohol: % obj. 12,0 %
Kyseliny: g/l 7,3 g/l
Objem 0,75 l
Typ uzávěru Šroubový uzávěr
Servírovací teplota 8 - 12 °C
Archivace ne
Dekantace ne

Popis vína

Toto Rulandské modré, pozdní sběr, vás oslní lososovou barvou a příjemnou vůní ovoce. Chuť je bohatá s dlouhou dochutí. Víno je skvělým parťákem k italské kuchyni, předkrmům, ovocným salátům, k rybám, sushi. Stane se toto víno i vašim oblíbencem?

O vinařství

Vinařství pod Hradem

Rodinné vinařství vzniklo v roce 2011. Pro svou “Cestu vína” si vybralo nejvýše položenou vinařskou obec na Pálavě – Klentnici. Vinařství s jedinečným subtropickým podnebím, nezaměnitelným vápencovým podložím a výjimečným výhledem na oba hrady, jezera a okolní krajinu učaruje na první pohled každému, kdo hlavně v letních měsících na Pálavu zavítá. Vinařství hospodaří na cca 5 hektarech vinic přímo na Pálavě. Hrozny z vlastních vinic i od pěstitelů zrají na těch nejkrásnějších viničních tratích na Moravě vůbec. Velká vína vznikají už na vinici! Proto VINAŘSTVÍ POD HRADEM při pěstování klade důraz na kvalitu a šetrný přístup.